Kontakt - branschfrågor

Här är vi som arbetar med branschfrågor för TMF. Vissa är också ansvariga för en specifik produktgrupp.
Kontakta oss gärna.


 

Cecilia Ask Engström OB 1100110  Cecilia Ask Engström
 Chef branschutveckling
 E-post: cecilia.ask.engstrom@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 06 Mobil: 070-381 72 06
Jenny Andersson OB 2100110

 Jenny Andersson
 Projektledare branschutveckling - kök & bad, specialinredningar
 samt träkomponenter.
 E-post: jenny.andersson@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 58 Mobil: 072 572 72 58

Gustaf Edgren OB 3100110

 Gustaf Edgren
 Projektledare branschutveckling - trähus
 E-post: gustaf.edgren@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 76 Mobil: 0708-19 67 12

Martina Hallgren OB100110

 Martina Hallgren
 Projektledare branschutveckling - dörrar, fönster, trappor  samt trägolv
 E-post: martina.hallgren@tmf.se 
 Telefon: 08-762 72 19 Mobil: 072-201 72 02

Yvonne Identeg OB 1100110  Yvonne Identeg
 Ansvarig marknadsdata och statistik
 E-post: yvonne.identeg@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 02 Mobil: 070-23 511 27
Robin Ljungar OB 2100110  Robin Ljungar
 Miljö- och hållbarhetschef. Ansvarig för Möbelfakta.
 E-post: robin.ljungar@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 43 Mobil: 073-823 72 43
Linda Löf MS 100110
 Linda Löf
 Projektledare branschutveckling - möbler
 E-post: linda.lof@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 62 
 
AndersRosenkilde-MS-100110  
 Anders Rosenkilde
 Chef teknisk utveckling
 E-post: anders.rosenkilde@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 28 Mobil: 070-513 18 57
 
   

 


Sök


TMF - Trä- och Möbelföretagen

Besöksadress: Storgatan 19
Postadress: Box 55525, 102 04 Stockholm
Telefon: 08-762 72 50
Fax: 08-762 72 24
E-post:
info@tmf.se