Kontakt - arbetsgivarfrågor

Här är vi som arbetar med arbetsgiveri för TMF.
Kontakta oss gärna.

 
 
Eva Glückman OB 2100110  Eva Glückman, förhandlingschef
 E-post: eva.gluckman@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 05 Mobil: 0706-22 72 05
Anna Freij OB 2100110  Anna Freij, förhandlare/arbetsrättsjurist
 E-post: anna.freij@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 18 Mobil: 072-534 72 18
Carina Gisler OB 100110  Carina Gisler, assistent arbetsgivarservice
 E-post: carina.gisler@tmf.se
 Telefon: 08-762 68 20 Mobil: 076-820 24 22
Susanne Glas NP 100110  Susanne Glas, företagsrådgivare/regionsansvarig Umeå
 E-post: susanne.glas@tmf.se
 Telefon: 090-71 82 81 Mobil: 070-591 73 53
Martina Hallgren OB100110  Martina Hallgren, arbetsmiljöfrågor
 E-post: martina.hallgren@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 02 Mobil: 072 - 201 72 02
Stefan Jernberg NP 100100  Stefan Jernberg, företagsrådgivare/regionsansvarig Falun
 E-post: stefan.jernberg@tmf.se
 Telefon: 023-580 82 Mobil: 070-341 80 82
Anna-Lena-Johansson NP 100110

 Anna-Lena Johansson, företagsrådgivare/regionsansvarig Jönköping + Västra Götaland
 E-post: anna-lena.johansson@tmf.se
 Telefon: 036-30 32 27 Mobil: 073-035 32 27

Bengt Johansson OB 2100110  Bengt Johansson, chefsjurist
 E-post: bengt.johansson@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 41 Mobil: 070–362 72 41
Daniel Peterson OB 1100110  Daniel Peterson, förhandlare
 E-post: daniel.peterson@tmf.se
 Telefon: 08-762 79 62 Mobil: 076-827 79 62
Henrik Smedmark 2100110  Henrik Smedmark, utbildningsansvarig
 E-post: henrik.smedmark@tmf.se
 Telefon: 08-762 72 61 Mobil: 0709-54 06 55
Katia Storm OB 2100110  Katia Storm, förhandlare/arbetsrättsjurist
(Tjänstledig, april 2016-juni 2017)
 E-post: katia.storm@tmf.se
 Telefon: 08-762 79 88 Mobil: 0702-75 33 71
Christina Villa OB 2100110  Christina Villa, förhandlare
 E-post: christina.villa@tmf.se
 Telefon: 08-762 68 28 Mobil: 070-256 32 31
Ambjörn Wahlberg NP 100110

 Ambjörn Wahlberg, företagsrådgivare/regionsansvarig; jur.kand. Malmö
 E-post: ambjorn.wahlberg@tmf.se
 Telefon: 040-35 25 60 Mobil: 070-590 83 90

Thomas Wall NP 100110  Thomas Wall, företagsrådgivare/regionsansvarig Växjö
 E-post: thomas.wall@tmf.se
 Telefon: 0470-74 84 22 Mobil: 072-742 84 22
   

 


Sök


TMF - Trä- och Möbelföretagen

Besöksadress: Storgatan 19
Postadress: Box 55525, 102 04 Stockholm
Telefon: 08-762 72 50
Fax: 08-762 72 24
E-post:
info@tmf.se