Kontakt - Trä- och Möbelföretagen

Vi som arbetar med Avtal 2012 för TMF.
Kontakta oss gärna.


 

David Johnsson, vice vd, förhandlingschef
david.johnsson@tmf.se
Telefon: 08-762 72 67, Mobil: 070-597 72 67
Fax: 08-762 72 14

Katia Storm, jurist, förhandlare
katia.storm@tmf.se 
Telefon: 08-762 79 88 Mobil: 0702-75 33 71

Daniel Peterson, förhandlare/rådgivare lönefrågor
daniel.peterson@tmf.se
Telefon: 08-762 79 62

Gunder Ehnmark, rådgivare Umeå
gunder.ehnmark@tmf.se
Telefon: 090-71 82 76 Mobil: 070-333 31 63

Stefan Jernberg, rådgivare Falun
stefan.jernberg@tmf.se
Telefon: 023-580 82 Mobil: 070-341 80 82

Anna-Lena Johansson, rådgivare Jönköping
anna-lena.johansson@tmf.se
Telefon: 036-30 32 27 Mobil: 073-035 32 27

Ambjörn Wahlberg, rådgivare Malmö
ambjorn.wahlberg@tmf.se
Telefon: 040 - 35 26 14 Mobil: 070 - 590 83 90

Thomas Wall, rådgivare Växjö
thomas.wall@tmf.se
Telefon: 0470-74 84 22 (direkt) Mobil: 072-742 84 22
 

Martina Hallgren, arbetsmiljöfrågor
martina.hallgren@tmf.se
Telefon: 08-762 72 02 Mobil: 072 - 201 72 02

 

 

 

 


Sök


TMF - Trä- och Möbelföretagen

Besöksadress: Storgatan 19
Postadress: Box 55525, 102 04 Stockholm
Telefon: 08-762 72 50
Fax: 08-762 72 24
E-post:
info@tmf.se