Kontakt - Trä- och Möbelföretagen

Vi som arbetar med Avtal 2016 för TMF.
Kontakta oss gärna.
 


 

David Johnsson OB 1100110   David Johnsson, vd
  E-post: david.johnsson@tmf.se
  Telefon: 08-762 72 67 Mobil: 070-597 72 67
Eva Glückman OB 2100110   Eva Glückman, förhandlingschef
  E-post: eva.gluckman@tmf.se
  Telefon: 08-762 72 05 Mobil: 0706-22 72 05
Anne Rådestad OB 1100110   Anne Rådestad, kommunikationschef,        kommunikationsansvarig för Avtal 2016
  E-post: anne.radestad@tmf.se
  Telefon: 08-762 72 73 Mobil: 0702-14 37 72



STOPPMÖBEL- OCH TRÄINDUSTRIAVTAL

 

Stefan Jernberg NP 100100   Stefan Jernberg, rådgivare Falun
  E-post: stefan.jernberg@tmf.se
  Telefon: 023-580 82 Mobil: 070-341 80 82
Daniel Peterson OB 1100110   Daniel Peterson, förhandlare
  E-post: daniel.peterson@tmf.se
  Telefon: 08-762 79 62
Katia Storm OB 2100110   Katia Storm, förhandlare/arbetsrättsjurist
  E-post: katia.storm@tmf.se
  Telefon: 08-762 79 88 Mobil: 0702-75 33 71 


STOPPMÖBEL- OCH TRÄINDUSTRI, TJÄNSTEMANNAAVTAL

 

Anna Freij OB 2100110   Anna Freij, förhandlare/arbetsrättsjurist
  E-post: anna.freij@tmf.se
  Telefon: 762 72 18 Mobil: 072-534 72 18
Anna-Lena-Johansson NP 100110   Anna-Lena Johansson, rådgivare Jönköping
  E-post: anna-lena.johansson@tmf.se
  Telefon: 036-30 32 27 Mobil: 073-035 32 27
Daniel Peterson OB 1100110   Daniel Peterson, förhandlare
  E-post: daniel.peterson@tmf.se
  Telefon: 08-762 79 62

 

 


Sök


TMF - Trä- och Möbelföretagen

Besöksadress: Storgatan 19
Postadress: Box 55525, 102 04 Stockholm
Telefon: 08-762 72 50
Fax: 08-762 72 24
E-post:
info@tmf.se